Ka ndodhur

Me maskë në kokë dhe pistoletë lodër, një person vjedh pikën e këmbimit valutor në Tiranë

Nga Gazeta 'Si'-Një grabitje ka ndodhur mbrëmjen e sotme në zonën e Kombinatit në kryeqytet ku një person i paidentifikuar nën kërcënimin e një pistolete lodër ka grabitur një shumë parash nga një pikë këmbimi valutor.

Në pamje shihet autori, i cili i drejton armën lodër personit që ndodhet brenda pikës së këmbimit valutor. Ky i fundit tenton t’ia heqë.

Ndërkohë policia ka ofruar edhe 5 mijë euro shpërblim kush jep informacion të saktë për identifikimin me qëllim kapjen e tij.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për identifikimin dhe kapjen e autorit.


Copyright © Gazeta “Si”


Më Shumë