Jete & Stil

Lady Gaga në formë dhe ne stil perfekt

E veçantë në mënyrën e saj, këngëtarja amerikane është veçuar gjithmonë për stilin e veshjes.

Ylli i skenave botërore duket se po punon për një projekt të ri, kjo u kuptua gjatë ditës së djeshme kur këngëtarja u fotografua në New York, teksa po hynte në një studio muzikore.

Por përtej kësaj ajo për të cilin tërhoqi vëmendjen e të gjithëve ishte veshja e këngëtares 32 vjeçare.

Lady u fotografua e veshur e gjitha me të zeza dhe me një shami në kokë.


Copyright © Gazeta “Si”


Më Shumë