Arredim

Kuzhina do personalitet! Trendi i 2024 janë ngjyrat e forta

Është koha që kuzhina të ketë më shumë personalitet! Kështu mendojnë arkitektët dhe pronarët e shtëpive. Këtë vit dëshira për një kuzhinë tërësisht të bardhë (trendi i viteve të fundit) do të zbehet nga futja e ngjyrave të manaferrave, kremit të fistikëve dhe kombinimit blu-gri. 

Ngjyrat e errëta, thonë arkitektët do të jenë “in” gjatë 2024-s, por duke u kujdesur për të ruajtur paqen që ofron në vetvete hapësira e kuzhinës.

Jeshile toke

Blue e thellë deti

Rërë e ngrohtë

Çokollatë e nxehtë

Burimi: ELLE


Copyright © Gazeta “Si”


Më Shumë