Mode

Kush u vesh më bukur gjatë javës që lamë pas?

Doni të mësoni si të ecni me taka? Merrni një leksion nga Rick Owens. Dizajneri ka qënë në New York javën e kaluar për mbrëmjen “Night of the Stars”, ku pozoi me Kim Kardashian West e cila kishte veshur diçka të stiluar nga ai në tapetin e kuq.

Ndërkohë në Londër, këngëtarja e njohur si FKA Twings pati një moment mode të sajin. Artistja u fotografua e ulur pranë një ujëvare në sheshin Trafalgar dhe mbante veshur një xhaketë të gjatë me vija, pantallona të gjera dhe këpucë me platformë.

Miley Cyrus riktheu një look të vjetër gjithashtu. Ajo veshi xhins përmbi xhins dhe në qafë mbante disa varse floriri. Ajo madje shkruajti poshtë fotos : “A është me të vërtetë vjeshtë nëse nuk vesh xhins të dyfishtë?”.

https://www.instagram.com/p/B37ciWRJREU/?utm_source=ig_web_copy_link
https://www.instagram.com/p/B34eQnzpdgt/?utm_source=ig_web_copy_link
https://www.instagram.com/p/B4AsshVomnJ/?utm_source=ig_web_copy_link
https://www.instagram.com/p/B4ARGklhTAg/?utm_source=ig_web_copy_link
https://www.instagram.com/p/B377sD9HeyN/?utm_source=ig_web_copy_link
https://www.instagram.com/p/B3-fKN5pzsI/?utm_source=ig_web_copy_link
https://www.instagram.com/p/B4ADRJRn-S0/?utm_source=ig_web_copy_link
https://www.instagram.com/p/B32PHUCFNWp/?utm_source=ig_web_copy_link
https://www.instagram.com/p/B3zrpVGJUrs/?utm_source=ig_web_copy_link
https://www.instagram.com/p/B3rBGejn8FJ/?utm_source=ig_web_copy_link

Copyright © Gazeta “Si”


Më Shumë