Ka ndodhur

I vodhën me dhunë varësen e floririt dhe e mbajtën peng, arrestohen 2 të rinj

Gazeta Si - Tre persona janë arrestuar si autorë të dyshuar të pengmarrjes së një 18-vjeçari në Tiranë. Policia dyshon se ata në bashkëpunim me njëri-tjetrin, ditën e djeshme në rrugën “Loni Ligori” në Unazë të Re i kanë vjedhur me dhunë varësen e floririt dhe celularin një 18-vjeçari, si dhe e kanë marrë atë me forcë në automjetin e tyre duke i hequr lirinë për disa orë.

“Si rezultat i reagimit të menjëhershëm të shërbimeve të Komisariatit të Policisë Nr. 6, u identifikuan dhe u vunë në pranga shtetasit: A. A., 30 vjeç, A. D., 30 vjeç, të dy banues në Tiranë. Gjithashtu u shpall në kërkim shtetasi R. A., 33 vjeç, banues në Tiranë”, njofton policia.


Copyright © Gazeta “Si”


Më Shumë