Ka ndodhur

I dënuar në mungesë për prodhim dhe shitje droge, arrestohet 35-vjeçari në Shkodër

Gazeta Si- Një 35 vjeçar është arrestuar në Shkodër, pasi pasi akuzohet për prodhim dhe shitje të narkotikëve

Arrestimi i tij u krye pas më 22 prill, pasi Gjykata e Shkallës së Parë të Juridiksionit të Përgjithshëm Shkodër  i ka caktuar masën e sigurisë “Arrest në burg”, për veprën penale “Prodhimi dhe shitja e narkotikëve”.


Copyright © Gazeta “Si”


Më Shumë