Ka ndodhur

I dënuar me 5 vite burg për shitje droge, prangoset 22-vjeçari

Gazeta Si - Erdis Hysko, 22 vjeç, banues në Tiranë, është arrestuar nga policia pasi akuzohet për drogë dhe drejtim makine në mënyrë të parregullt.

Sipas policisë ky person është dënuar në shkurt të këtij viti me 5 vjet burgim për drogë.

Ndërsa në vitin 2021 është dënuar me 2 muaj burgim për veprën penale “Drejtimi i automjeteve në mënyrë të parregullt”.


Copyright © Gazeta “Si”


Më Shumë