Ka ndodhur

I dënuar me 3 vite burg për shitje kanabisi, arrestohet 26-vjeçari në Sarandë

Gazeta Si - Një 26-vjeçar nga Saranda, i dënuar me 3 vite e 4 muaj burgim, për veprën penale “Prodhim dhe shitja e lëndëve narkotike” është arrestuar nga policia.

Bëhet fjalë për Edlor Omerin, i cili ishte shpallur në kërkim pasi Gjykata e Rrethit Gjyqësor Sarandë. Të riut në vitin 2020, gjatë kontrollit fizik , shërbimet e Policisë i gjetën dhe sekuestruan një sasi lëndë narkotike kanabis.


Copyright © Gazeta “Si”


Më Shumë