Ka ndodhur

Gruaja hidhet nga kati i tretë i pallatit në Tiranë

Një grua 42-vjeçe ka tentuar vetëvrasjen këtë të diel, duke u hedhur nga kati i tretë i pallatit ku banon në Tiranë. Sipas policisë, ngjarja ka ndodhur rreth orës 05:50 në një pallat në autostradën Tiranë-Durrës.

Gruaja është transportuar në spital dhe ndodhet në spital në gjendje të rëndë për jetën. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.


Copyright © Gazeta “Si”


Më Shumë