Ka ndodhur

Grabitet nën kërcënimin e armës supermarketi në Kavajë

Një supermarket është grabitur mbrëmjen e sotme në qytetin e Kavajës.

Paraprakisht mësohet se një person me armë zjarri automatike, ka hyrë brenda ambienteve të supermarketit dhe nën kërcënimin e armës ka marrë një sasi parash.

Grabitja ndodhi rreth orës 18:00 të mbrëmjes, ndërsa forcat e policisë së Kavajës ndodhen në vendngjarje, si dhe po krehin zonën për të identifikuar dhe kapur autorin.


Copyright © Gazeta “Si”


Më Shumë