Ka ndodhur

Dyshohet se piu fostoksinë, humb jetën 23-vjeçarja në Shkodër

Nga Gazeta Si- Një 23 vjeçare ka ndërruar jetë mbrëmjen e sotme në Shkodër.

Sipas informacioneve paraprake nga policia, e reja dyshohet se ka konsumuar fostoksinë.

“Në Spitalin Rajonal Shkodër, është dërguar për ndihmë mjeksore shtetasja S. H., 23 vjeçe, banuese në Shkodër, e cila më pas ka humbur jetën”, shkruhet në njoftimin e policisë.

Nga veprimet e para hetimore dyshohet se kjo shtetase ka humbur jetën si pasojë e konsumimit të lëndës helmuese fotoksinë.

Grupi hetimor nën drejtimin e Prokurorisë vijon punën për sqarimin e rrethanave dhe dokumentimin e plotë ligjor të këtij rasti.


Copyright © Gazeta “Si”


Më Shumë