Ka ndodhur

Digjen me benzinë lokali dhe makinat e një 62-vjeçari në Lezhë

Gazeta Si - Një lokal dhe dy makina të një personi janë djegur me benzinë gjatë natës në Kalivaç të Lezhës. Policia njoftoi se lokali dhe mjetet ishin në pronësi të një 62-vjeçari. Autor i kësaj ngjarje, gjithnjë sipas uniformave blu, është një 57-vjeçar. Ai është shpallur në kërkim.

Policia thotë se po vijon puna për identifikimin dhe arrestimin e personave të tjerë që mund të jenë të përfshirë në këtë ngjarje.

Sa i përket motivit, ende nuk dihet pse 57-vjeçari ia ka vënë benzinën lokalit dhe dy makinave.


Copyright © Gazeta “Si”


Më Shumë