Ka ndodhur

Dhunoi të ëmën dhe më pas i vodhi para për të blerë drogë te fqinji

Gazeta Si - Një 21-vjeçar në Tiranë është vënë në pranga, pasi dhunoi dhe i vodhi para nënës së tij.

Nëna e të riut njoftoi policinë se djali e kishte dhunuar dhe më pas i kishte vjedhur një shumë parash për të blerë lëndë narkotike te fqinji i tyre.

Gjatë kontrollit të banesës së fqinjit në fjalë, policia gjeti një sasi lënde të dyshuar narkotike, të llojit kokainë.

Më pas u arrestuan në flagrancë: A.P., 21 vjeç, banues në Tiranë, për veprat penale “Dhuna në familje” dhe “Vjedhja”; F.Sh., 64 vjeç, për veprën penale “Prodhimi dhe shitja e narkotikëve”.


Copyright © Gazeta “Si”


Më Shumë