Filma

Çfarë mund të shohim në Netflix gjatë muajit gusht?

Muaji gusht mund të jetë koha perfekte për të dalë, por kjo s’do të thotë që një ditë e mirë duke parë Netflix në divan është jashtë axhendës. Fatmirësisht, ky muaj është i mbushur me filma dhe seriale të rinj për ata që duan të kalojnë një ditë në shtëpi. Ka disa të prodhuar nga vetë Netflix, por ka gjithashtu seriale të vjetra që Netflix do i rikthejë apo filma klasikë.

Je një fans i madh i Carrie Bradshaw? Filmi ‘The sex and the City’ do vijë në Netflix këtë muaj. Një tjetër film është ‘Otherhood’ i prodhuar nga vetë Netflix, i cili flet për tre nëna që udhëtojnë në periferi të New York-ut për tu takuar me djemtë e tyre. Disa nga serialet e preferuara do rikthehen gjithashtu me sezonin e tyre të tretë si ‘Dear White People’ dhe ‘Glow’. Për fansat e komedive një film i ri nga Tiffany Haddish me titull ‘They Ready’ do publikohet. Bëni kokoshkat gati.

Më poshtë janë titujt që do vijnë në Netflix në muajin gusht

1 gusht

Are We Done Yet?

Boyka: Undisputed

Four Weddings and a Funeral

Groundhog Day

Horns

Jackie Brown

Jupiter Ascending

Now and Then

Panic Room

Rocky

Rocky II

Rocky III

Rocky IV

Rocky V

Sex and the City: The Movie

Something’s Gotta Give

The Bank Job

The House Bunny

The Sinner: Julian

To Wong Foo, Thanks for Everything! Julie Newmar

Why Do Fools Fall in Love

2 gusht

Ask the StoryBots Season 3

Basketball or Nothing

Dear White People: Volume 3

Derry Girls Season 2

Otherhood

She-Ra and the Princesses of Power Season 3

4 gusht

Patriot Act With Hasan Minhaj: Volume 4

5 gusht

Enter the Anime

No Good Nick: Part 2

6 gusht

Screwball

Sebastian Maniscalco: Why Would You Do That?

8 gusht

Dollar

Jane the Virgin Season 5

Judy Moody and the Not Bummer Summer

The Naked Director

Wu Assassins

9 gusht

Cable Girls Season 4

The Family

GLOW Season 3

The InBESTigators

iZombie Season 5

Rocko’s Modern Life: Static Cling

Sintonia

Spirit Riding Free: Pony Tales

Tiny House Nation: Volume 1

13 gusht

Knightfall Season 2

Tiffany Haddish Presents: They Ready

14 gusht

The 100 Season 6

15 gusht

Cannon Busters

16 gusht

45 rpm

Apache: La vida de Carlos Tevez

Better Than Us

Diagnosis

Frontera verde

Invader Zim: Enter the Florpus

The Little Switzerland

MINDHUNTER Season 2

QB1: Beyond the Lights Season 3

Selfless

Sextuplets

Super Monsters Back to School

Victim Number 8

17 gusht

The Punisher (2004)

20 gusht

Gangs of New York

Simon Amstell: Set Free

21 gusht

American Factory

Hyperdrive

22 gusht

Love Alarm

23 gusht

El Pepe: Una Vida Suprema

HERO MASK: Part II

Rust Valley Restorers

27 gusht

Million Pound Menu Season 2

Trolls: The Beat Goes On! Season 7

29 gusht

Falling Inn Love

Kardec

Workin’ Moms Season 3

30 gusht

The A List

CAROLE & TUESDAY

The Dark Crystal: Age of Resistance

Droppin’ Cash Season 2

La Grande Classe

Locked Up Season 3

Mighty Little Bheem Season 2

Styling Hollywood

True and the Rainbow Kingdom: Wild Wild Yetis

Un bandido honrado

31 gusht

Luo Bao Bei Season 1

 

Më Shumë