Drejtësia

Burrel dhe Peshkopi/ Arrestohen dy persona që dhunonin gratë e tyre

Janë arrestuar dy persona të cilët kanë ushtruar dhunë ndaj bashkëshorteve të tyre. Në pranga u vu një 56-vjeçar A.H banues në Burrel dhe 39-jeçari nga Peshkopia, pasi në mënyrë të përsëritur kanë ushtruar dhunë fizike ndaj bashkëshorteve të tyre.

Materialet procedurale i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë të Juridiksionit të Përgjithshëm Dibër, për veprime të mëtejshme.


Copyright © Gazeta “Si”


Më Shumë