Ngjarje

Bota në një javë përmes fotove

Gazeta Si, si çdo javë, u propozon ndjekësve të saj fotot më të bukura me ngjarjet më të rëndësishme në mbarë botën, nga imazhet e pyjeve të djegur në Amazonë, te “kampionati” i serfit të qenve dhe testimi të raketave në Korenë e Veriut, para syve të Kim Jong Un. Këto foto janë realizuar nga agjencia Reuters.


Copyright © Gazeta “Si”


Më Shumë