Ngjarje

Bota në një javë përmes fotografive

Lajmi më i madh i kësaj jave ka qenë padyshim realizmi i fotos së parë të një vrime të zezë, duke ekzaltuar shumë të pasionuar pas shkencës dhe hapësirës. Megjithatë , kjo javë duket se është dominuar edhe nga ngjarjet politike, protestat dhe njerëzit e zakonshëm. Gazeta Si ju fton të bëni një shtëtitje rreth e rrotull botës me fotot më të bukura të javës.

 

Më Shumë