Ka ndodhur

Aksident te ‘Brryli’, njëra prej makinave përplaset me pemën dhe kangjellat e rrugës

Gazeta Si - Një aksident i rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm te zona e Brrylit në Tiranë. Raportohet se, dy automjete janë përplasur me njëra-tjetrën, e për pasojë njëra prej tyre ka përfunduar duke u përplasur me pemën dhe duke shkatërruar kangjellat e vendosura anë rrugës.

Ndërkohë, automjeti tjetër ka ngelur në mes të rrugës. Dyshohet paraprakisht që shkak është bërë shkelja e semaforit nga njëri prej mjeteve, që ka shkaktuar përplasjen e fortë.

Policia dhe grupi hetimor kanë shkuar në vendin e ngjarjes, ndërsa nuk raportohet për viktima, por vetëm për dëme materiale.


Copyright © Gazeta “Si”


Më Shumë