Ka ndodhur

Aksident në aksin Elbasan-Peqin, makina përplas 56-vjeçarin me biçikletë

Aksident në aksin Elbasan-Peqin. Gjatë mbrëmjes së sotme, pranë fshatit Murras, një 56-vjeçar që po qarkullonte me bicikletë, është përplasur nga një makinë, drejtuesi i së cilës nuk është identifikuar. I aksidentuari është jashtë rrezikut për jetën.

56-vjeçari i aksidentuar, me inicialet V.H., është banues në Cërrik. Grupi hetimor ka shkuar në vendngjarje dhe po punon për identifikimin e drejtuesit të mjetit.

Informacioni i policisë
Më datë 24.09.2021, rreth orës 20:05, në aksin rrugor Elbasan-Peqin, në fshatin Murras, një mjet ende i paindetifikuar, ka aksidentuar shtetasin V.H, 56 vjeç, banues në Cërrik, i cili po qarkullonte me biçikletë dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor ndodhet në vendgjarje dhe po punon për identifikimin e drejtuesit të mjetit dhe zbardhjen e shkakut të aksidentit.


Copyright © Gazeta “Si”


Më Shumë