Ka ndodhur

Ndërtim pa leje në tokë publike, në pranga pronarja dhe dy punëtorët

Tre persona janë arrestuar, pasi u konstatuan duke ndërtuar pa leje, në fshatin Cerkovicë në Finiq, Sarandë.

Sipas policisë, në pranga kanë rënë pronarja e objektit 65-vjeçarja E.K., dhe dy punonjës, 60-vjeçari I.I., dhe A.O., 62-vjeç.

Tre këta persona janë banues në Sarandë.


Copyright © Gazeta “Si”


Më Shumë