Ka ndodhur

Kanabis sativa në banesë, në pranga 30-vjeçari në Fier

Një 30-vjeçar ka rënë në pranga pasi i janë gjetur në banesë 2.3 kg lëndë narkotike e dyshuar kanabis sativa. Policia thotë se kishte informacion se në shtëpinë e shtetasit G.M., në Buzmadh të Fierit kishte lëndë narkotike.

Materialet procedurale i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Fier, për veprat penale "Prodhimi dhe shitja e narkotikëve" dhe "Nxitja për përdorimin e drogës".


Copyright © Gazeta “Si”


Më Shumë