Hyr

Politike

Petkoviç: Serbët në veri po dëbohen nga shtëpitë e tyre. Kurti po bën spastrim etnik

12:52 - 14 Qershor

Nga Gazeta ‘Si’ - Drejtori i Zyrës për Qeverinë e Serbisë në Kosovë, Petar Petkoviç, tha sot se "kryeministri i Kosovës Albin Kurti po bën gjithçka për të vazhduar politikën e spastrimit etnik dhe…