Media Galeri

Diego Armando Maradona, jeta në foto

20:03 - 25 Nëntor

Jeta e një prej personazheve që kanë bërë historinë e futbollit dhe sportit botëror. Diego Armando Maradona u nda nga jeta në moshën 60-vjeçare pas një ataku kardiak. Përveçse spektakolar dhe mahnitës në fushë,…

Një dozë e vogël lumturie…

10:23 - 25 Nëntor

Foto dite/ “We are strong”

12:26 - 24 Nëntor