Ka ndodhur

Aksidenton të moshuarën në Durrës e më pas largohet

Një 70-vjeçare të martën pasdite është aksidentuar në lagjen nr.11 të qytetit të Durrësit.

Burimet nga policia thanë se ngjarja ka ndodhur rreth orës 19:45, ku një mjet ka përplasur kalimtaren dhe më pas është larguar.

Mësohet se 70-vjeçarja është nën kujdesin e mjekëve.

Po ashtu, shërbimet e Policisë menjëherë kanë bërë të mundur identifikimin dhe bllokimin e mjetit të dyshuar, si dhe identifikimin e autorit dhe vijon puna për kapjen e tij.

Grupi hetimor po vijon punën për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.

Njoftimi i plotë:

Më datë 15.06.2021, në orën 19:45, në lagjen nr.11 Durrës, një mjet ka përplasur dhe është larguar nga vendngjarja, një shtetase këmbësore rreth 70 vjeçe, e cila ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Shërbimet e Policisë menjëherë kanë bërë të mundur identifikimin dhe bllokimin e mjetit të dyshuar si dhe identifikimin e autorit dhe vijon puna për kapjen e tij.

Grupi hetimor po vijon punën për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.


Copyright © Gazeta “Si”


Më Shumë