Moti

Mot i trazuar, e premtja vetëm diell

21:50 - 2 Shtator

Vendi ynë po ndikohet nga masa ajrore të qëndrueshme kontinentale të cilat do të mbajnë mot me diell dhe vranësira në zonat malore.Temperaturat do të jenë:Zonat malore 12-29 gradë celsius.Zona e ulët 15-33 gradë…