Hyr

Drejtësia

Apeli i GJKKO shtyn në 25 qershor vendimin për Fredi Belerin, i cili kërkon pafajësi: Provat janë manipuluar

13:01 - 14 Qershor

Gazeta Si - Pas rreth 3 orësh, Gjykata e Apelit të Posaçëm deklaroi të mbyllur shqyrtimin dhe vendosi të shtyjë në 25 qershor, ora 13:00 marrjen e vendimit për çështjen e Fredi Belerit, i…