Foto Galeri

Çfarë na ndihmon për të përballuar osteoartritin?

Kockat tona e humbin rezistencën gjatë viteve...

Raiola me shokë, zotërinjtë e komisioneve dhe xhungla e merkatos

Prokuratorët apo agjentët e futbollistëve po pasurohen...

Foto Galeri

Michelle Obama dhe Bill Gates, dy njerëzit më të admiruar në botë

Ish-zonja e parë e Amerikës, Michelle Obama...

Karriget që nuk të lejojnë të shtrish këmbët në publik

Një dizenjuese në Mbretërinë e Bashkuar ka...

Foto Galeri

Mesatarja për në universitete, si dhe pse ndryshoi në vite

Vetëm dy javë përpara provimeve, maturantët morën...

Koncesioni Milot-Balldren, Basha: Rama grabitës psiqik

Kryedemokrati Lulzim Basha në një dalje për...