-----


About: olta

Website
Profile

Posts by olta:

Rend dhe Ligj

Pandemia nuk i ndal klandestinët-Agjenci nga Athina organizojnë trafikun

Ende vritesh për virgjërinë, pas një muaji martesë dhëndri kujtohet: Nuk ishte e virgjër

"Për një drogaxhi denoncon oficerin e antidrogës". Cila është çështja që u mbyll nga policia?

Vritet biznesmeni i ndërtimit në Himarë. Autori: I kam dhënë tokën, s'më ka dhënë lekët

“E treta e vërteta”, Meta çon në KED 10 emra për një post në Kushtetuese

Ka ndodhur

Atentati në Vlorë, 27-vjeçari u sulmua nga dy persona që e prisnin te dera

Tenton të korruptojë policët në Milot-Morinë, arrestohet i riu kosovar

IKMT nis shembjen e 20 objekteve në Unazë të Re

Shqiponja (thuajse) e bllokuar, policia: Përdorni rrugën e Ndroqit dhe të Elbasanit për të hyrë në Tiranë

Mbajtja e maskës në rrugë, gjobiten 701 qytetarë në të gjithë vendin