-----


About: olta

Website
Profile

Posts by olta:

Rend dhe Ligj

“Fituat 700 mijë USD”. Kujdes, mesazhi mashtrues që po qarkullon në WhatsApp edhe në Shqipëri

Grabitje me maskë anti-Covid, gruas i këpusin varësen e floririt

Mësuesja s'pranoi t’i matej temperatura, grindje banale me mjekun në shkollë

"M'u lag nga shiu", "E kam në xhep"... 4000 gjoba për maskat, por shumë s'kanë kontrata me OSHEE

“Ti ke veshur bluzën time”. Dy motrat rrihen dhe përfundojnë në polici

Ka ndodhur

Pompeo në Forumin e Antisemitizmit: Shqipëria e nderuar, ta luftojmë këtë kërcënim

COVID-19: 6 të vdekur, 311 raste të reja në 24 orë

"Do t’ju punësoj në një firmë private", arrestohet 70-vjeçari mashtrues

Përfundon gjykimi për një pjesë të dosjes 339, Gjykata rrëzon akuzat për grup të strukturuar kriminal

Transportonin 7 klandestinë, arrestohen 3 persona në Korçë