Hyr
    -----


About: olta

Website
Profile

Posts by olta:

Rend dhe Ligj

Shkarkimi i Enkeleida Hoxhës, KLGJ shtyn seancën, çfarë tha gjyqtarja përmes një letre

Atentati ndaj Gjon Memës, policia arreston Gjergj Cukalin dhe dy vëllezër

Alaudin Malaj denoncon ish kolegun gjyqtar: Ka rrezik që ish-gruaja të zhdukë pasurinë e përbashkët

U njoh në Tik Tok, 33 vjeçarja largohet nga shtëpia dhe braktis 4 fëmijët e mitur

Paditë e Metës për Teatrin, Kushtetuesja i bashkon në një, në 3 mars seanca e parë

Ka ndodhur

Hapet qendra e vaksinimit në Berat /Manastirliu: Deri në 15 mars i vaksinuar i gjithë personeli shëndetësor

Çomo dhe Kalo munguan. Mjeku: Asnjë tolerim atyre që nuk zbatojnë masat

Mbyllja në ora 20.00, masat antiCovid mbeten në fuqi. 79% e rasteve, të moshave nga 24-54 vjeç

Ekezkutohet 66 vjeçari, u qëllua me armë me silenciator pranë piramidës

19 humbje jete dhe 1021 raste rë reja me Covid-19 në 24 orët e fundit