-----


About: gazetasiadmin

Website
Profile
Irena Beqiraj, është diplomuar në Financë dhe mban mban titullin ndërkombëtar CFA (Charter Financial Analist). Gjatë periudhës 2014-2017 ka sherbyer në disa pozicione drejtuese në sektorin publik si Zëvendës-Ministre e Financave, Drejtore e Drejtorisë së Përgjithshme të Doganave, si dhe Këshillitare e Kryeministrit. Gajtë karrierës së saj ka dhënë një kontribut të rëndësishëm si pedagoge dhe konsulente e disa institucioneve financare kombëtare dhe ndërkombëtare.

Posts by gazetasiadmin:

Rend dhe Ligj

I moshuari vjedh biçikletën: Isha i pirë, nuk jam hajdut

Hashashi hapur / Të rinjtë e fshehin në kuti shahu, picë, trup apo këpucë

"Më kërcënoi se do më hedhë bombën". Përdoruesi i drogës që dhunonte ish të dashurën

Pandemia nuk i ndal klandestinët-Agjenci nga Athina organizojnë trafikun

Ende vritesh për virgjërinë, pas një muaji martesë dhëndri kujtohet: Nuk ishte e virgjër

Ka ndodhur

Denaj për negociatat mes Ligës dhe Qeverisë: Nuk ka ende asnjë marrëveshje

Arratiset numri 2 i Agimit të Artë, dyshohet se mund të fshihet në Shqipëri

KPA rikthen gjyqtarin Vjerdha, rasti i parë që prej nisjes së vettingut

“Fan Noli” në Tiranë, një nxënës pozitiv, klasa mësim on line

Kosovë: 169 të infektuar, dy të vdekur me Covid-19