-----


About: gazetasiadmin

Website
Profile
Irena Beqiraj, është diplomuar në Financë dhe mban mban titullin ndërkombëtar CFA (Charter Financial Analist). Gjatë periudhës 2014-2017 ka sherbyer në disa pozicione drejtuese në sektorin publik si Zëvendës-Ministre e Financave, Drejtore e Drejtorisë së Përgjithshme të Doganave, si dhe Këshillitare e Kryeministrit. Gajtë karrierës së saj ka dhënë një kontribut të rëndësishëm si pedagoge dhe konsulente e disa institucioneve financare kombëtare dhe ndërkombëtare.

Posts by gazetasiadmin:

Rend dhe Ligj

Rrugët e Tiranës ndizen nga prostitutat e varfëra

U skualifikua nga gara për Gjykatën e Lartë, Administrativja shfuqizon vendimin për Saida Dollanin

Gara për Kushtetuesen, gjykata i riktheu në garë, KED i skualifikon sërish

"Më ço para. Ndryshe t'i nxora fotot"... Kosovari i martuar me 3 fëmijë kërcënon të dashurën nga Tirana që zuri në Gjermani

Hajdutët me maskat anti-Covid/ Shtohen vjedhjet në rrugë, dyqane dhe autobus

Ka ndodhur

Shuhet më i madhi i të mëdhenjve, Diego Armando Maradona

Aksident i rëndë në Pukë, humb jetën zyrtari shkodran

Lëviznin pa maskë, gjobiten 573 qytetarë në 24 orët e fundit

8 të vdekur dhe 644 të infektuar të rinj në 24 orë

Video / Manastirliu: Nga 1 dhjetori mësimi i alternuar, online dhe në klasë