-----


About: breaking

Website
Profile

Posts by breaking:

Rend dhe Ligj

"M'u lag nga shiu", "E kam në xhep"... 4000 gjoba për maskat, por shumë s'kanë kontrata me OSHEE

“Ti ke veshur bluzën time”. Dy motrat rrihen dhe përfundojnë në polici

I moshuari vjedh biçikletën: Isha i pirë, nuk jam hajdut

Hashashi hapur / Të rinjtë e fshehin në kuti shahu, picë, trup apo këpucë

"Më kërcënoi se do më hedhë bombën". Përdoruesi i drogës që dhunonte ish të dashurën

Ka ndodhur

Maqedonia e Veriut shënon 22 të vdekur dhe 561 të infektuar me Covid-19 në një ditë

Kosovë: Edhe 186 raste të reja me Covid-19 dhe dy viktima

4 të vdekur dhe 299 të infektuar të rinj me Covid-19 në 24 orë

Shpërndante lëndë narkotike, arrestohet 38-vjeçari në Shkodër

Aksion në Vlorë, arrestohet 52-vjeçari, sekuestrohen 48 kg drogë