-----


About: anxhela.celanji

Website
Profile

Posts by anxhela.celanji:

Rend dhe Ligj

“Ti ke veshur bluzën time”. Dy motrat rrihen dhe përfundojnë në polici

I moshuari vjedh biçikletën: Isha i pirë, nuk jam hajdut

Hashashi hapur / Të rinjtë e fshehin në kuti shahu, picë, trup apo këpucë

"Më kërcënoi se do më hedhë bombën". Përdoruesi i drogës që dhunonte ish të dashurën

Pandemia nuk i ndal klandestinët-Agjenci nga Athina organizojnë trafikun

Ka ndodhur

Bilanci nuk ndryshon / 4 të vdekur dhe 302 raste të reja nga Covid-19

“Mbani maskën”, Policia gjobit 690 qytetarë në 24 orë

Kujdes kur lini makinat tek rruga e Kavajës, Policia nam me gjobat

Përzgjidhen 103 kandidatë për BKH, Ambasada e SHBA: Procesi, i vështirë

“Izolohet” KPK, një anëtar me Covid-19, ndërpritet Vettingu